Київ:
+38 (067) 501-59-38
Львів:
+38 (097) 008 71 11
+38 (067) 340 71 11

Про компанію

Шановні панове!
Вас вітає транспортна компанія «ANDI».

Ми надаємо послуги у сфері транспортного обслуговування. Останнім часом однією з найпопулярніших галузей у сегменті транспортних послуг стає оренда авто.
Такі послуги незамінні для людей, які знають ціну свого часу. Простіше та економічніше взяти авто у прокат, ніж штовхатися у переповнених автобусах чи переплачувати гроші таксистам.

Оренда авто в Україні – це можливість вільного пересування країною. Послуга необхідна для людей, транспорт яких знаходиться в ремонті. Вона зручна для гостей, які приїхали на відпочинок чи відрядження по роботі. Прокат затребуваний у сфері бізнесу, якщо не вистачає власного транспорту.

Транспортна компанія «ANDI» пропонує доступні ціни, якісний сервіс та професійний підхід. Ми надаємо послуги оренди автомобілів різного класу та комплектації у будь-якому ціновому інтервалі. Якщо вам знадобилися машини на прокат у Києві недорого, то для цього необхідно виконати одну з трьох дій:

• Залишити заявку на E-mail

• Зателефонувати за вказаним на сайті телефоном

• Приїхати до офісу

Транспортна компанія «ANDI» постійно розвивається та вдосконалюється. Розширюється географія послуг. Якщо Ви бажаєте замовити прокат автомобілів у Львові, то вам необхідно зв'язатися з представниками фірми по телефону. Вони дадуть повну інформацію та допоможуть обрати потрібний Вам автомобіль.

Фірма «ANDI» орієнтована на світові норми якості роботи із замовниками. Ми зберігаємо свою репутацію. Наші спеціалісти працюють персонально з кожною людиною.

Для нас важливо:

• Бездоганне обслуговування клієнтів.

• Надійність та безпека автотранспорту, що надається.

• Вигідні та надійні договори, у розумному поєднанні ціни та якості.

• Повний пакет фінансової документації для звітування.

Автотранспортні послуги, які надає фірма «АNDI», помітно відрізняються низькими цінами та підвищеною лояльністю до додаткових вимог, які пред'являє клієнт. Завдяки нашій постійній роботі із замовниками ми змогли створити конкурентоспроможний, який може задовольнити будь-які запити та побажання клієнтів.